poniedziałek, 9 marca 2015

szarawary dziecięce

po pracowitym tygodniu i pracowitym weekendzie nareszcie poniedziałek :D
ja to zawsze na odwrót :)

dzisiaj jako podkład znany i lubiany Hang Massive, ale w remiksowej wersji, tak samo monotonny ale jakoś żwawiej :DNie mam ani jednego zdjęcia z minionych warsztatów, zapomniałam, ledwo ogarnęłam grupę.
Nie za bardzo jestem z siebie zadowolona, ale z drugiej strony poziom uczestniczek był bardzo zróżnicowany, jakoż i ich oczekiwania wobec tego co będziemy robić. To dobra lekcja dla mnie na przyszłość, mam sporo przemyśleń.

pozostając w temacie kurów natknęłam się dzisiaj na ciekawy kurs z konstrukcji odzieży 
nie dla mnie co prawda (na samo słowo konstrukcja robi mi się słabo), ale może komuś się przyda

co jeszcze 
zrobiłam porządek w alladynkach i to co mam na stanie zaktualizowałąm w albumie na fb

i ogarnęłam kolejną porcję dziecięcych szarawarków

zapraszam :)

Czerwone 1 - 54 cmSłońce - 67 cmMitochondria 1 - 47 cmIndie 1 - 46 cmPaski 1 - 56 cmIndie 2 - 42 cmCzerwone 1 - 55 cmMandala 2 szt - 50 cmKwiaty 1 - 71 cmFolklor 1 - 48 cmKropki 1 - 44 cmOcieplane - 52 cm
Kropki 2 - 45 cmCzerwono-różowe - 54 cmKwiaty 2 - 66 cmKwiaty 3 - 66 cmPaski 2  - 53 cmMitochondria 2 - 67 cmMitochondria 3 - 47 cmFolklor 2 - 44 cmpatrząc na tkaniny łatwo zauważyć że można siebie i progeniturę identycznie odziać (jak ktoś lubi)

idę kończyć pomidorową


3 komentarze:

 1. Hej Rosa!
  Fantastyczne oryginalne dzieciowe spodnie:) mam w domu i poza trochę dzieci i takie spodnie byłyby w sam raz na zbliżające się ciepłe dni:) a że zbliżają się święta pewnie będziesz gdzieś na kiermaszach - będzie można wtedy obejrzeć/kupić spodenki? i gdzie planujesz się wystawiać przed świętami?
  Pozdrawiam! Monia

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym kupić jedne spodenki. Jest szansa wysyłkowo? Pozdrawiam - Rafał

  OdpowiedzUsuń
 3. cześć,
  czy jest szansa żeby kupić i dostać wysyłkowo te cudne mitochondria dzieciowe albo coś podobnego zielonego czy czerwonego i ile mogłoby to kosztować?

  OdpowiedzUsuń