sobota, 5 lipca 2014

dziecięcy rzut

to, że starzy uwielbiają szarawary to oczywiste :) dzieciaki też uwielbiają (przynajmniej niektóre i w odpowiednim wieku :) )

Dzisiaj mało gadania, jestem zmęczona, nic ciekawego do głowy mi nie przychodzi, a nie będę sucharami sypać przy sobocie

czyli konkrety

wpierw mjuzik


Ziemcio jako model (sam się pchał), RosaRobito jako fotograf (trzeba było wykorzystać okazję, że mam chętnego do pozowania)
Ziemek ma 4,5 roku i większość spodni na niego pasuje, czyli rozmiar w miarę uniwersalny w przedziale myślę 2-3 lat, niektórzy wolą krótsze (np. Ziemciuch), a niektórzy do ziemi, to co na trzylatka będzie do ziemi na pięciolatka będzie za kolanko, bardzo praktyczne :)

Zapraszam :)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13, 14, 15
te są malutkie, myślę że około 1-2 lata


16, 17, 18
te tak samo jak powyżej, a nawet chyba ciut mniejsze19, 20, 21
te z kółeczkami dla Ziemcia sporo za długie, myślę że na 7 lat, a te pomarańczowe to pewnie by nawet wbił, ale nie wiem dlaczego je pominęliśmy A Ziemcio osobiście w tym sezonie lansuje się w takich


dla dorosłych tez mam przygotowane troszkę, postaram się na dniach wrzucić foty

4 komentarze:

 1. ajajaj,,,śliczne! niestety moje dziecko starsze nie toleruje spodni z wiszącym między nogami:(
  ale piękne spodeneczki,masz talent!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, to ja, kofi, tylko Daniel jak zwykle zalogowany. ;)
  Tym razem chciałam Ci podziękować za music. Bo w dziecięce gatki nei mam kogo ubrać, siostrzeniec pewnie takich by nie wdział, w przeciwieństwie do Daniela, któremu bardzo sie podobają, ale on to już dorosłe rozmiary...

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaaa, skad i jak je nabyc? W jakiej cenie? W kolkowych z granatowymi sciagaczami zakochana jestem! Chcialabym takie dla dwulatki!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja bym chciała jakieś dla 5-latka, nadadzą się? dla siebie też bym chciała, bo mam już jedne od Ciebie i są boskie (wszyscy pytają skąd je mam więc reklamuję) :D tylko jak je nabyć internetowo???
  Paulina

  OdpowiedzUsuń