niedziela, 13 października 2013

update

Dzisiaj fotki zabawek, które szyłam pod koniec wakacji. Nie wszystkich, bo większość na kiermaszach się rozeszła, zanim się zaprezentowały na blogu :)
tak btw Jadwinia ma cudne włosy, to był taki koszmarny szaliczek (ubity maszkaron) chyba dziecięcy, i gdyby nie wystająca z niego końcówka, w życiu bym nie pomyślała, że jest zrobiony z takiej fajnej włóczki, w sam raz na miękkie lalowe owłosienie :)

JadwigaTeresaLucynaMałgorzataEdward, Teofil, Dominik


Fortunat, Gaweł, Ambroży


Łukasz, Julian, Ziemowit


Piotr, Felicjan


Irena, Urszula

Celina, Filip


KordianSewerynMarlenaAlojzy Nie żebym aktualnie nic nie szyła, bo powoli szyję, tylko często nie robię zdjęć, nad czym boleję, ale mam plan ogarnąć się na stare lata. W końcu już jedno dziecko mam dorosłe, szok, od bardzo niedawna co prawda, ale proporcje w naszym układzie się zmieniły na korzyść pełnoletnich :) Śmieszne uczucie, sama się jeszcze w Miarę młodo czuje a tu taki zonk. Trzeba się przyzwyczaić :)

W ramach archiwizacji dopiero co uszyte slingshoe
przypominam, powiadamiam i polecam https://www.facebook.com/SlingShoe?fref=ts
od razu widać, że to nie ja zarządzam fanpejdżem, tyle lajków, niusy, foty, szum, a nie wyciśnięty post raz na tydzień haha (albo i nie)


jesień za oknem, ogień w kominie, muzyka w tle (zagłuszana odkurzaczem w rękach Perfekcyjnego Pana Domu), bigos pyrta na gazie, jedni goście pojechali, zaraz idziemy do innych, just sunday

6 komentarzy:

 1. A co Lusi z rączkami się dzieje? Taka "nierobotna" ? Ja też, bo w niedzielę urodzona, Lusię zapraszam, jeśli jeszcze jest, razem sobie posiedzimy i nic porobimy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. e tak od razu nierobotna, znudzona życiem ostatnio. nawet nie pamietam czy sie w niedziele urodziła :) aż sprawdziłam w jaki dzień ja - w sobotę :D

   Usuń
 2. Lale elegantki, widać prosto od fryzjera :) Wesołe zabawki, nic dziwnego, że od razu się sprzedały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od fryzjera, dobre :) godzinami układał te wymyślne fryzury :)
   dzięki
   a te się wlasnie ostały nie sprzedały :D

   Usuń